پیش بینی وضعیت هوا

برای دریافت توصیه های کشاورزی اینجا کلیک فرمایید.

پیام های ترویجی 1398/3/1

1-بازديد از مزارع غلات بويژه گندم به منظور بررسي وضعيت نرم پوره سن غلات جهت كنترل آفت با توجه به افزايش دما در چند روز آينده .

2-كنترل لارو پروانه بيد پشت الماسي در مزارع كلزا با سموم مناسب با مشورت كارشناسان .

3-ادامه عمليات كاشت محصولات بهاره و آماده سازي بستر بذر ساير محصولات بهاره .

4-كنترل آفات و بيماريها و علف هاي هرز در باغات و درختان ميوه .

5-توجه ويژه به دما و رطوبت در گلخانه ها به منظور بررسي وضعيت زنگ زرد و به محض مشاهده نسبت به كانون كوبي و جلوگيري از اپيدمي شدن بيماري اقدام شود .به گزارش رئيس اداره ترويج شهرستان اراك ، در تاريخ دهم مردادماه سال جاري كارگاه آموزشي با موضوع مكانيزاسيون ، با حضور كشاورزان و تعدادي از كارشناسان جهاد كشاورزي در اراضي روستاي امان آباد شهرستان اراك برگزار شد .


سعيد فتحعليان گفت : اين كارگاه آموزشي كه با همكاري شركت ارغوان آدينه برگزار شد با استقبال كارشناسان و كشاورزان منطقه همراه بود. در اين كارگاه آقاي محمد بابائي كارشناس مكانيزاسيون جهاد كشاورزي درباره  واگذاري تسهيلات به متقاضيان و نحوه واگذاري ماشين آلات كشاورزي توضيحاتي به حاضرين ارائه نمود و آمادگي لازم براي هرگونه همكاري جهت بالا بردن درجه مكانيزاسيون در شهرستان را اعلام نمود.
در ادامه آقاي ميري از شركت ارغوان سبز درباره مشخصات تراكتور ال-اس ، توضيحات فني و كارشناسي و همچنين خدمات پس از فروش براي حاضرين ارائه نمود .
همچنين كشاورزان با نحوه كار تراكتور ال-اس به صورت عملي آشنا شدند و در پايان كارگاه فوق مورد ارزيابي  كارشناسان قرارگرفت.

رسانه های ترویجی

دستورالعمل و بخش نامه ها

پیشنهادات

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری